FAQ

Jakie dokumenty muszę posiadać przy sobie, aby otrzymać pożyczkę?

Wystarczy, że weźmiesz ze sobą dowód osobisty. Nie wymagamy od Ciebie zaświadczenia o dochodach, ani nie prowadzimy wglądu do BIK (Biura Informacji Kredytowej) w przypadku pożyczek i chwilówek. Procedurę pożyczania pieniędzy opieramy na zasadzie: minimum formalności.

 

Czy posiadacie oferty tylko jednej firmy pożyczkowej?

Współpracujemy z 60 firmami pozabankowymi oraz 11 bankami, których usługi oferujemy w naszej placówce. Wśród firm pożyczkowych, których produkty udostępniamy warto wymienić m.in. : Vivus.pl, Sms365.pl oraz Ekspres kasa. Posiadamy największą ofertę szybkich pożyczek dostępnych w jednym miejscu.

 

Na jaką kwotę kredytu mogę liczyć?

Aby sprawdzić na jaką pomoc możesz liczyć, zalecamy skorzystanie z licznika dostępnego na stronie głównej. Za jego pomocą ustalisz jaką kwotę i na jaki okres chcesz pożyczyć. Po wysłaniu do nas wniosku agent oddzwoni do Ciebie, aby przedstawić ofertę dostępną dla Ciebie.

 

Czy muszę być zatrudniony na umowę o pracę, aby uzyskać kredyt?

Nie musisz. Wystarczy, że pokażesz nam dowód na to, że posiadasz stały dochód w postaci umowy zlecenia lub wyciągu z konta albo weźmiesz ze sobą spłacane przez siebie faktury z ostatnich miesięcy. W przypadku mniejszych kwot, potrzebujemy jedynie dowodu osobistego.

 

Czy w ramach leasingu mogę zakupić także motocykl?

Owszem. W ramach leasingu możesz zakupić nie tylko samochód czy motocykl, ale także wszelkiego rodzaju pojazdy w tym ciężarowe i dostawcze, naczepy, sprzęt rolniczy, maszyny specjalistyczne a nawet sprzęt medyczny. Czekamy na wszelkie Twoje propozycję.

 

Czy w ramach leasingu mogę zakupić używany samochód?

Tak, możesz. Źródło zakupu Twojego samochodu pozostawiamy do wyboru Tobie. Może być to używany samochód, a umowę leasingową podpiszemy na specjalnych, przygotowanych dla takich rozwiązań, warunkach.