kurier poczta

Kurier poczta Mszczonów

Mazowieckie

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat robimy na targu usług kurierskich, gwarantując swym klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę dostosowujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy papier a wszelka przesyłka gabarytowa docierały do klienta przez zapór i zwykle na moment. Zobacz, co możemy stworzyć dla Ciebie!

Kurier poczta Piaseczno

W swym serwisie możesz nadać wewnętrzne oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych rodzajów i gabarytów. Osiągniesz zatem w twórz otwarty oraz mocny, i Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do punkcie. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a też przeprowadzki również zagraniczne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Piaseczno

Kim jesteśmy?

Z lat już (dobrze z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Przecież istniejemy czymś daleko niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług doradztwa w przewozie drogowym. Stanowi obecne gwarancja zaufania oraz odpowiedzialności na tle serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza informację oraz wiedzy z poziomu logistyki, jakie posiada znajomy układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów trafiały do obiekcie w najoryginalniejszy sposób. Wiemy i, jak dać bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a też poufność danych, jakie są potrzebne do zrealizowania nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Piaseczno

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na ścianie KurierPaczka. pl są wytwarzane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej renomie, i nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również zagraniczne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w dziale ręki, bez wynikania spośród lokalu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne style i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, ale też list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką musisz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Piaseczno

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ukazując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla swoich Klientów jesteśmy szereg udogodnień działających w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Wszystek może samodzielnie wybrać opcje, jakie mu pasują, na ścianie internetowej, a jeśli chcesz poprosić o pomoc człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w parę sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a ponadto specjalne propozycje dla marek i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot wzięcia w ruchu samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy godzina, my jednak wiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd też korzystający z serwisu PaczkaKurier mogą otrzymać zwrot pobrania za swym pośrednictwem o moc szybciej, nim przeżyje on swoją pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Piaseczno

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Jeśli nie wywiążemy się spośród ostatniego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Momenty w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści płynące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Jesteśmy wysoki wachlarz sprawdzonych także spokojnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A tylko ze sprawdzonych i wygodnych usług korzystamy, by przekazywać je naszym klientom!
Jesteśmy doświadczenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy funkcjonalne i silne płatności i szybko zwrot pobrania.
Jesteśmy oparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz nadawania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji jesteśmy pewność zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na moment.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Klientów.

Kurier poczta Piaseczno

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments