Hapipożyczki forum

Hapipożyczki forum

opinie

Pożyczki online, przez internet czy też udzielane bezpośrednio przez przedstawicieli handlowych są coraz częściej dostrzegane przez potencjalnych klientów. Działa tak odpowiednia reklama jak i zapotrzebowanie na ten rodzaj produktów. Każda osoba, która chce skorzystać z takich ofert musi przejrzeć multum propozycji różnych firm w celu znalezienia idealnej oferty.

Pomagają w tym liczne strony tzw. porównywarki, które porównuje pożyczkodawców pod kątem proponowanych przez nich ofert. Jest to wygodny sposób znalezienia najlepszych ofert. Wśród nich, na jednym z czołowych miejsc jest firma Hapipożyczki. Owy pożyczkodawca wyróżnia się na tle innych pod wieloma względami i podbija rynek. Pozwala ona na zapewnienie bezpieczeństwa w przypadku sytuacji losowych i na spełnianie swoich marzeń i celów życiowych (przynajmniej tak reklamuje się firma Hapipożyczki). Warto więc to zweryfikować.

 

wybieram

Czy warto brać pożyczki?

Poszukując pożyczki, kierujemy się kilkoma cechami. Po pierwsze wielkość pieniędzy jaką możemy otrzymać. Standardowo na rynku dla nowych klientów jest dostępne do 2000 zł na pierwsza pożyczkę. Szczerze powiedziawszy o nie wiele jak na i tak już wysokie ceny w naszym kraju. Hapipożyczki wyróżnia się na tle innych firm, oferując do kilkunastu tysięcy złoty nawet dla nowych klientów. Jest to kusząca oferta ale ma swoją cenę. Aby otrzymać taką pożyczkę, podczas składania wniosku należy przedstawić zaświadczenie o dochodach, na podstawie którego odbędzie się weryfikacja zdolności spłaty pożyczki. Cóż, nie każdy jest idealny, podobnie jak i firmy pożyczkowe. Szukając dalej, zwracamy uwagę na czas spłaty pożyczki. Średnio obejmuje on okres około 30 dni. Hapipozyczki oferują termin spłaty do 36 miesięcy. oprócz tego pozwala na wydłużenie terminu spłaty pożyczki i oferuje możliwość regulacji wysokości rat. Istnieje także specjalna opcja tzw. wakacje od pożyczki pozwalające na zamrożenie zadłużenia i nie spłacanie go przez kilka miesięcy. Ponadto często zdarzają się klienci, którzy mają już kilka pożyczek. tak bogata historia zadłużeń ma swoje odbicie w postaci wpisu do rejestru BIK i KRD. Większość firm unika takich klientów, w celu zapewnienia sobie bezpieństwa spłaty zadłużeń. Hapipożyczki mają inną politykę. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, przyglądając się jego sytuacji życiowej i na jej podstawie udzielając decyzji o pożyczce. Jest to wyjątkowe na rynku i zdarza się bardzo rzadko. Dzięki temu firma pożyczkowa Hapipożyczki jest tak popularna.

Czy pożyczki są bezpieczne?

Ciężko stwierdzić jednoznacznie, czy pożyczki są bezpieczne. Należy pamiętać o podstawowych zasadach. Po pierwsza, zawsze należy dokładnie czytać regulamin jaki zamierzamy podpisać. Pozwoli to na uniknięcie niepotrzebnych przykrości i dodatkowych kosztów. W sytuacji gdy nie do końca jesteśmy czegoś pewni zawsze można skontaktować się z daną firmą pożyczkową. O ile jest to standard to nie u każdego pożyczkodawcy jest to możliwe. Właśnie jedną z wad Hapipożyczki jest fakt, że istnieje spory problem z kontaktem z Biurem Obsługi Klienta. Wielu klientów ma taką sytuacje, że chciało by słownie ja opisać i wyjaśnić jednakże firma na to nie pozwala. jest to dziwne tym bardziej, że podczas składania wniosku należy podać aktywny numer telefonu. Ponadto większość firm pożyczkowych nie do końca spełnia to co oferuje w reklamach. Z reguły jest to związane z kosztami ukrytymi w postaci dodatkowych opłat związanych często z drobnymi sprawami. Hapipożyczki pod tym względem są bardzo szczere wobec swoich klientów, co tez pokrywa się z ich polityką jaką jest realizacja marzeń klientów. To co jest oferowane w reklamach ma swoje przełożenie na regulamin.

Podsumowując

Każdy człowiek ma wolną wolę i swój rozum i nim powinien się kierować podczas wyboru oferty pożyczkowej. Jest to wielki stres i problem w szczególności dla nowych klientów, niemniej jednak odpowiedzialne i bezpieczne podejście do sprawy pozwoli na bycie zadowolonym z wybranej oferty.

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karollnic
Karollnic
4 lat temu

Jezeli szukasz pozyczek spójrz na strone wnet pozyczka ,oferuja dobra oferte.
Mozesz równiez na forum dyskusyjne gdzie eksperci kredytowi sluza podpowiedzia

Ewa ze Szczecina
Ewa ze Szczecina
4 lat temu

W telewizji jest dużo reklam Hapipożyczki. Oferują długi termin spłaty i do kilkunastu tysięcy złotych pożyczki. Szkoda tylko, że jest taki problem z kontaktem z Biurem Obsługi Klienta.