Pożyczka creditstar telefon

opinie

Chcesz wyjechać na romantyczny weekend do Pragi ze swoim ukochanym, w ramach urodzinowej niespodzianki. Wymaga to jednak zabezpieczenia odpowiedniej kwoty na wyjazd, którą aktualnie nie dysponujesz. Szef obiecał Ci premię za twoje wyniki, jednak znów musiałaś obejść się smakiem, ze względu na konieczność cięcia kosztów.

W tej sytuacji pozostała Ci już tylko chwilówka, gdyż żaden bank w tak krótkim czasie nie udzieliłby Ci pożyczki, o ile w ogóle by to zrobił. Jeśli szukasz rzetelnej i odpowiedzialnej firmy zajmującej się udzielaniem pożyczek krótkoterminowych, to CreditStar na raty ma ofertę specjalnie dla Ciebie. Nie musisz nawet wychodzić ze swoich ciepłych kapci, gdyż wszystko załatwisz przez internet. Weź kubek gorącej herbaty, włącz komputer i internet, wejdź na stronę www. creditstar. pl i złóż wniosek. Całość potrwa bardzo krótko, wystarczy że swojego ukochanego wyślesz na małe sprawunki, a kiedy wróci pożyczka CreditStar będzie już na twoim koncie i niespodzianka na pewno się uda.

Warunki z całą pewnością spełniasz, jeśli pracujesz, masz z pewnością przynajmniej 18 lat. Masz stałe, comiesięczne wpływy na twoim koncie i polskie obywatelstwo? Poza tym korzystasz z bankowości elektronicznej, masz aktywny numer telefonu komórkowego i adres e-mail? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś twierdząco, a na dodatek nie jesteś osobą zadłużoną wpisaną do KRD, BIK lub BIG, możesz przystąpić do urzeczywistniania swoich planów i złożyć CreditStar wniosek o pożyczkę. Będzie Ci potrzebny twój dowód osobisty i dosłownie kilka minut na wypełnienie formularza. Najpierw jednak wybierasz na suwaku kwotę o jaką wnioskujesz. Przy pierwszej pożyczce może to być od 100 do 1500 zł. Jeśli zapoznałaś się z umową możesz wnioskować. Masz dodatkowe pytania, jeśli masz chwilę czasu, bo wysłałaś jeszcze narzeczonego na spacer z psem, możesz zadzwonić na CreditStar telefon, pod numer  i zapytać pracownika CreditStar o wszystkie kwestie dotyczące pierwszej pożyczki krótkoterminowej. Po usłyszeniu wyczerpujących odpowiedzi możesz zabrać się już z większą pewnością i śmiałością za składanie wniosku.

 

Po wybraniu kwoty, wybierasz także termin spłaty od 5 dni do 3 miesięcy. Przykładowo przy kwocie 1500 zł na okres 3 miesięcy, rata będzie wynosić 671, 11 zł, a całkowity koszt zobowiązania wyniesie 2013, 33 zł. Po wybraniu kwoty i czasu spłaty, klikasz po prostu „złóż wniosek”. Następnie wypełniasz formularz informacyjny z twoimi danymi, miejscem zamieszkania, numerem i serią dowodu osobistego, numerem PESEL, podajesz też wysokość swojego wynagrodzenia, a także informacje o tym, czy posiadasz jakieś inne zobowiązania finansowe w bankach lub instytucjach parabankowych. Następnie musisz zweryfikować swoją tożsamość poprzez przesłanie jednego grosza na wskazany numer konta CreditStar. Firma pożyczkowa sprawdza twoją zdolność kredytową i to czy nie jesteś zadłużona i nie widniejesz w rejestrach dłużników.

O wynikach weryfikacji zostaniesz powiadomiona na numer telefonu, który podałaś przy CreditStar rejestracji, poprzez wiadomość SMS, a także na adres e-mail. Po pozytywnej weryfikacji będziesz się mogła zalogować na utworzone CreditStar konto i zweryfikować wysokość rat oraz harmonogram ich spłaty. Pieniądze zostaną przelane na twoje konto zaraz po pozytywnej weryfikacji lub najpóźniej w ciągu 24 godzin, zdążysz więc zaplanować całą swoją niespodziankę i zaskoczyć swojego narzeczonego.

Pamiętaj, że CreditStar kontakt jest do twojej dyspozycji przez telefon lub na poczcie mailowej przez 7 dni w tygodniu, a jeśli masz problem ze spłatą koniecznie skontaktuj się z CreditStar windykacją aby twój dług nie urósł za bardzo. Pracownicy znajdą dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, abyś mogła go spłacić. Lepiej jednak dla Ciebie abyś nie doprowadzała do takiej sytuacji i nie potrzebnie nie psuła sobie historii kredytowej, bo przez to nie będziesz mogła wziąć w najbliższym czasie żadnego kredytu, np. hipotecznego ani kupić czegokolwiek na raty. CreditStar jest zawsze dla Ciebie i twoich potrzeb.

5 1 vote
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra W.
Aleksandra W.
4 lat temu

Nie słyszałam o tej pożyczce, ale myślę, ze warto ją uzyskać. Uczciwe i korzystne warunki. Wystarczy mieć stałe dochody i pozytywną historię kredytową. Dobrze, że przeczytałam ten artykuł.

Artur Barciś
Artur Barciś
1 rok temu
Jak oceniasz :
     

Ja osobiście nigdy nie brałem pożyczki.Ponieważ nigdy nie potrzebowałem pieniędzy ale też nigdy nie słyszałem o takich formach kredytu ale jeśli ktoś chce skorzystać to zapraszam do tego artykółu.