Sprzedaj telefon szybko, prosto i wygodnie – w skupie elektroniki online

Sprzedaj telefon szybko, prosto i wygodnie – w skupie elektroniki online

Polecne i promocje

Na pozbycie się starego telefonu jest wiele sposobów. Niestety, niektóre z nich są czasochłonne i bardzo męczące. Ale nie skup elektroniki w lombardzie online! Dzięki Mooney przekonasz się, jak szybka i wygodna może być sprzedaż przez internet.

Sprzedaj telefon w Mooney!

Jednym z najpopularniejszych sposób sprzedaży niepotrzebnego już sprzętu elektronicznego są aukcje internetowe. Niosą one jednak za sobą mnóstwo problemów dla sprzedających. Wyobraź sobie, że zamieszczasz swój telefon na aukcji. Podobnych ofert jest już tam na pewno mnóstwo, więc żeby ktoś w ogóle zauważył akurat Twoją, będziesz musiał zapłacić za wyróżnienie. A i to nie daje nadal gwarancji, że uda Ci się szybko sprzedać sprzęt. Niektóre urządzenia miesiącami czekają na zainteresowanego klienta. W międzyczasie pewnie będziesz zmuszony odbyć masę rozmów z niezdecydowanymi, tracąc swój czas i energię na udzielanie informacji, które przecież zawarłeś już w opisie…

Tymczasem w Mooney po pierwsze nic nie płacisz. Skup to w pełni darmowa usługa. Opłacamy nawet kuriera, który przyjedzie do Ciebie odebrać przesyłkę! Więc, po drugie, nie będziesz musiał wychodzić z domu, żeby wysłać nam swój telefon. Po trzecie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pieniądze mogą trafić do Ciebie nawet w 24 godziny. Jak to możliwe?

Sprzedaj telefon szybko, prosto i wygodnie – w skupie elektroniki online

Jak działa skup telefonów w Mooney?

Skup telefonów w lombardzie internetowym Mooney to transakcja tak prosta, że wystarczy parę kliknięć, by wszystko załatwić. Najpierw wypełniasz formularz online, w którym opisujesz sprzedawane urządzenie. Jako że każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, właśnie w oparciu o zgłoszenie, wiele zależy w tym kroku od Ciebie. Im rzetelniej podejdziesz do uzupełnienia informacji w formularzu, tym szybciej odpowiemy. Nasza propozycja zazwyczaj sięga 90% ceny rynkowej. Gdy zaakceptujesz ofertę, wyślemy do Ciebie kuriera. Twoim jedynym zadaniem jest w tym czasie spakowanie paczki. I oczywiście bycie pod wskazanym adresem! Zasada jest prosta: kurier dociera do nas z przesyłką – pieniądze startują na Twoje konto. I już, to wszystko. Żadnych gwiazdek i małych druczków. I żadnych dodatkowych formalności!

Jaki telefon można sprzedać w skupie online?

Najczęściej spotykamy się w Mooney z najpopularniejszymi modelami smartfonów. Z pewnością więc takie marki, jak Apple, Sony, Samsung czy Xiaomi wzbudzą nasze zainteresowanie. Nie znaczy to jednak, że nie skupujemy mniej popularnych modeli – odezwij się do nas, a z pewnością się dogadamy. Formularz kontaktowy znajdziesz na naszej stronie Mooney.pl. Oprócz telefonów, skupujemy też inne sprzęty elektroniczne, a także biżuterię i wiele innych wartościowych rzeczy! Nie wahaj się skontaktować również w takim wypadku, gdy jesteś w posiadaniu uszkodzonego czy niedziałającego smartfona. Interesują nas nie tylko urządzenia w idealnym stanie.

Masz do sprzedania używany telefon lub inny sprzęt elektroniczny? Nie zwlekaj, już dziś sprawdź, ile możesz zarobić na skupie online w Mooney.pl!

Źródło zdjęć: shutterstock.com

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments