Kwiaty na dowóz – czyli pachnąca przesyłka na każdą okazję

Kwiaty na dowóz – czyli pachnąca przesyłka na każdą okazję

poradniki Zakupy

Bukiet kwiatów z dedykacją to jeden z najprostszych sposobów na wyrażenie podziękowania, złożenie gratulacji czy kondolencji. Nie zawsze jednak możemy osobiście wręczyć kwiaty adresatowi. Wtedy z pomocą przychodzi specjalna poczta z kwiatami. Na czym polega to rozwiązanie? Kto może z niego skorzystać? Co właściwie oferuje kwiaciarnia online?

 

Jak działa kurier kwiatowy?

Przesłanie kwiatów pocztą to najprostszy sposób okazania swoich uczuć, ale również szacunku do osoby, której nie możemy bezpośrednio odwiedzić w ważnym dla niej dniu. To prosty gest, który sygnalizuje odbiorcom, jak bardzo nam na nich zależy. Usługę, o jakiej mowa może dla nas zrealizować specjalna kwiaciarnia online.

Za jej pośrednictwem, możemy wysłać kwiaty z podziękowaniem, przeprosinami czy gratulacjami z dowolnego miejsca w Polsce lub na świecie. Jedna z tego typu firm znajduje się w Krakowie. Firma współpracuje z wybranymi kwiaciarniami stacjonarnymi i to właśnie one finalnie realizują złożone zamówienie. Każde z nich obsługiwane jest indywidualnie przez florystę, czyli specjalistę od tworzenia niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych. Współpracujące kwiaciarnie dobierane są bardzo starannie, co gwarantuje świeżość kwiatów. Po drugie zapewnia też solidność i trwałość stworzonego bukietu.

Na czym polega usługa kwiaty na dowóz?

Usługa kwiaty z dostawą staje się coraz bardziej powszechna zarówno w Polsce, jak i za granicą. Korzystają z niej nie tylko osoby prywatne, ale także przedstawiciele różnych firm. Na czym konkretnie polega tego typu usługa? Klient określa okazję, na którą potrzebne są mu kwiaty. Wybiera interesujący go bukiet. Opłaca zamówienie. Jego przesyłka kwiatowa dociera do odbiorcy w wyznaczonym ściśle terminie.

Nadawca ma prawo zachować swoją anonimowość. Może też ujawnić się dołączając do bukietu bilecik z imienną dedykacją oraz swoimi personaliami. Warto przy tym nadmienić, że to krakowska poczta z kwiatami jako jedyna w Polsce realizuje expresową wysyłkę kwiatów, co oznacza, że bukiet dociera do adresata w 90minut od złożenia zamówienia, a najpóźniej w dniu następnym.

Pachnąca przesyłka na każdą okazję

Bukiet z żywych kwiatów zawsze sprawdzi się, jako prezent okolicznościowy. Za pomocą kwiatów możemy też komuś za coś podziękować lub przeprosić go za nasze zachowanie. Istnieje również powiedzenie, że „kwiaty wyrażają więcej niż słowa”. Dlatego też kwiatowe przesyłki bardzo często traktowane są, jako sposób na podkreślenie głębokiego uczucia i docierają do zapracowanych niczego niespodziewających się kobiet, wywołując na nich twarzy promienny uśmiech.

Nie zawsze jednak musimy wiedzieć, jak wybrać bukiet idealny. Dlatego też kurier z kwiatami ma w swojej ofercie gotowe kompozycje na różne okazje. Każda jest dokładnie opisana i zilustrowana, dzięki czemu klient widzi, co dokładnie otrzyma jego adresat. Niektóre z nich można wybrać w jednej z trzech wielkości: małej, średniej lub dużej.

Bukiety na specjalne życzenie

Poczta z kwiatami daje też klientom możliwość stworzenia własnej wymarzonej wiązanki. W tym celu mogą oni skorzystać z zamieszczonego na stronie narzędzia, jakim jest kreator bukietu. Klient może wybierać między różami a goździkami. Ma też możność zadecydowania o: długości, kolorze oraz sposobie ułożenia kwiatów (na okrągło, stopniowo oraz w koszu). Stworzoną kompozycję można uzupełnić o dekorację – delikatną lub bardzo wyrazistą. Dodatkowo można do niej dołączyć upominek, taki jak: czekoladki, wino, pluszowa maskotka, kawa, szklany stylowy wazon. Uzupełnieniem kompozycji może być elegancki bilecik z wymyślonym przez siebie tekstem. Każdy z elementów jest płatny – cena znajduje się przy polu wyboru.

Kwiaty na dowóz to usługa, którą cechuje nowoczesność, uniwersalizm, a przede wszystkim wygoda. Zamówienia można składać o dowolnej porze z dowolnego miejsca, często ratując się w ten sposób przed kompromitacją czy wychodząc z twarzą z trudnej sytuacji. Warto skorzystać z tej opcji również wtedy, gdy zwyczajnie zabraknie nam pomysłu na prezent, a chcemy pokazać się z tej bardziej eleganckiej strony. Pamiętajmy, że taka pachnąca przesyłka zawsze jest mile widziana, a fakt, że kwiaty są świeże i docierają w nienaruszonym stanie, dodaje tylko temu gestowi wagi.

Artykuł napisany we współpracy z kurierem kwiatowym e-kwiaty.

 

 

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments