Środek miasta, ja i brak pieniędzy. Vivus.pl pożycza wszędzie. I to bardzo szybko

poradniki

Pożyczanie chodzi za człowiekiem odkąd nauczy się chodzić i mówić. Pożycza każdy, a zaczyna się to już wtedy, kiedy zabieramy kilka groszy od kolegi na batona w szkolnym sklepiku. Dorastamy z pieniędzmi, wychowujemy się w nich, żyjemy z nimi i dzięki nim, i tak też umieramy. Bez pieniędzy nie da się nic zrobić, a ich pożyczanie jest dzisiaj całkowicie normalne. Wiele osób w życiu przechodzi przez taki moment, kiedy nasz portfel jest pusty, a my nie mamy za co żyć…

Vivus pożycza

Tak jak ja. Chociaż przyczyna tego jest spowodowana tym, że mnie okradziona, co się stało też chyba przez moją głupotę. Lubię nosić gotówkę przy sobie. Im więcej, tym lepiej. Tego dnia miałem przy sobie kilka wypłat i szedłem przez miasto  w stronę galerii. Okazało się, chcąc zapłacić za bilet do kina, że nie mam przy sobie ani grosza. Nie wiem jak, kiedy i gdzie. Być może ta kradzież polegała na tym, że pieniądze wypadły mi same z siebie. I teraz ktoś się cieszy… No ale trzeba żyć dalej. To moja wina, bo pieniądze trzyma się w banku albo w słoiku. Przecież mogłem zostawić tam chociaż część gotówki, a nie nosić ją całą przy sobie. Byłem nieodpowiedzialny, głupi, wręcz szalony i pozbawiony rozumu.

Nie miałem już na chleb, a chciałem jeszcze iść do kina. Co zrobić w takich sytuacjach? Zazwyczaj zaczyna się od tego, że wykonuje się kilka telefonów po znajomych, którzy i tak odpowiadają, że nie mają teraz wolnej gotówki i nawet 5 złotych jest dla nich zaporową kwotą. W momencie, kiedy dzwoniłem, chciałem akurat tylko 25 złotych na bilet. Pomyśleć jak przeżyć dalej chciałem po filmie. Ale nawet tego nikt nie miał. Ludzie nie lubią pożyczać nawet małych kwot. Nie wiem, czy to tylko moi znajomi tacy są, czy taki region. Pożyczanie było fajne za dzieciaka, kiedy 5 złoty wyglądało jak milion dolarów. Teraz… Teraz każdy życzy nam najgorzej. Co zrobić?

Pozostają nam prywatne firmy, które na nas zarabiają. Coś za coś. Poszukałem chwilę w internecie, gdzie i jak mogę szybko dostać gotówkę. Sugerowałem się opiniami i wyszło na to, że najlepsze ma vivus.pl. Sama nazwa zaciekawiła mnie bardziej od innych, bo widziałem przez przypadek reklamę w telewizji. Wszedłem na ich stronę, zaznaczyłem potrzebną sumę i wpisałem swoje dane. Nigdy tego nie robiłem i nie wiedziałem nawet, że tak się da. Po wpisaniu danych wyskoczył mi napis, aby poczekać. Było kilka minut po 21:00. Wydawało się, że to raczej już nie teraz, że dopiero jutro dostanę odpowiedź. Kilka minut później, kiedy opierałem się o barierkę i patrzyłem bezmyślnie w księżyc, dostałem esemesa z banku, że na moje konto doszedł przelew. Dokładnie taka kwota, jaką prosiłem vivus’a. Przelali mi? Tak. Cała operacja trwała kilka sekund. Wszystko zrobiłem za pomocą swojego telefonu. Nikt do mnie nie dzwonił, nie truł, nie chciał dodatkowych dokumentów, których i tak nie mam.

Miesiąc później, po wypłacie, oddałem pieniądze. Szczerze, nie wiedziałem, że będę tak zadowolony z tego typu pożyczki. Nie miałem nigdy z tym styczności i spodziewałem się problemów. Jednak wszystko wyszło znakomicie. Bez żadnych kruczków, wszystko tak, jak było napisane.

Vivus do polecenia każdemu w potrzebie.

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra W.
Aleksandra W.
4 lat temu

Niewiarygodne, jak szybko można otrzymać pożyczkę w Vivus. W życiu bywają różne sytuacje, dlatego warto wiedzieć, że istnieje taka instytucja i że można na nią liczyć w każdej, dosłownie, chwili.