Chłopiec znoszący jaja

Wiadomości

Indonezyjski chłopiec wprawił w osłupienie medyków z całego świata. To co nie możliwe staje się prawdopodobne.

W życiu słyszeliśmy już wiele nieprawdopodobnych historii. Niektóre owiane legend czy baśni, inne z kolei wymysłem nadwornych magów. Każdy z nas zna historię o kurze znoszącej złote jajka, jednak nikt nigdy nie pomyślałby o tym, że to człowiek jest w stanie produkować jajka.

Medycyna wyklucza taka możliwość, jakoby ludzki organizm nie byłby zdolny do samodzielnego wytwarzania jajek. Może się okazać że to pierwszy taki przypadek w dziedzinach medycyny – o ile okaże się prawdziwy. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że nastolatek w Indonezji znosi jajka podobnie jak kury czy inne ptaki.

Lekarze i medycy w Indonezji zgodnie potwierdzają, że to nieprawdopodobne by ciało czternastolatka samo wytwarzało jaja. Taka zdolność mają inne gatunki ale nie ludzie. Inni specjaliści przyznają że jest to możliwe, gdyż wyciągano już z ludzkiego ciała różne przedmioty takie jak np. Sztućce ale prawdopodobnie znalazły się tam jako ciało obce. Medycyna wyklucza znoszenie jaj przez ludzi. Uważają że chłopak prawdopodobnie połyka jajka przez co stają się one ciałem obcym. Jednak nawet w przypadku połknięcia jajek musiałyby one zostać strawione a tak niestety się nie dzieje.

14 letni Akmal mieszkający w Indonezji stał się początkowo obiektem drwin ze strony innych, nazywano go jajorodnym, lecz medycy na całym świecie zachodzą w głowę, jak to możliwe by ludzki organizm sam wytwarzał jajka. Zainteresowanie chłopcem obiegło cały świat a informacje rozprzestrzeniają się w zatrważającym tempie.

Medycy w Indonezji jego przypadłość określili mianem corpus alienum. Muhammad Taslim uważa że z naukowego punktu widzenia, taka sytuacja jest nie możliwa. Ludzki organizm nie jest w stanie naturalnie wytwarzać jajka. Nastolatek został poddany kwarantannie po tym, jak trafił do szpitala z bólem brzucha.

Na oczach lekarzy z jego ciała zaczęły wydobywać się obiekty, które strukturalnie przypominały kurze jaja. Chłopiec złożył już w sumie 20 jajek.

Czternastolatek jest synem miejscowego ksplana, który przyznaje że sytuacja jest niecodzienna jednak zaprzecza jakoby syn miał połykać jajka. Uważa on że to niecodzienne zjawisko powstaje w sposób naturalny. Jak przyznaje czasem jajka, które wydobywają się z ciała nastolatka są przepełnione białkiem a czasem ich struktura składa się z samego żółtka. Mieszkańcy wioski z której pochodzi chłopiec uważają że to wytwór szatana i czarnej magii.

Należy przyznać, że to zjawisko z pewnością wstrząśnie medycyna. Może okazać się, że ludzki organizm skrywa w sobie wiele tajemnic o których dzisiejsza medycyna jeszcze nie ma pojęcia. Pomimo tego, że medycy wykluczają możliwość wytwarzania jajek przez ludzki organizm i uważają to za ciało obce, potwierdzaja to zdjęcia rentgenowskie. Media na całym świecie opisują przypadek chłopca znoszącego jaja. Ciekawe co na to medycy z innych zakątków świata. Oby chłopiec nie stał się królikiem doświadczalnym ze względu na swoją niecodzienność…

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewelina C.P.
Ewelina C.P.
5 lat temu

Codziennie mnie zaskakuje jakie niesamowite przypadki są na świecie. Współczuję temu chłopcu, ponieważ na pewno nie czuje się komfortowo z faktem znoszenia jajek, dodatkowo mieszka w wiosce, w której taki ewenement jest uznawany za wytwór szatana i czarnej magii, wśród rówieśników zapewne uznawany jest za dziwadło, a do tego dochodzi fakt, iż będzie zapewne poddawany badaniom, aby lekarze mogli się dowiedzieć, dlaczego jego ciało znosi jaja.

Olaprima
Olaprima
5 lat temu

Coraz częściej można usłyszeć o nieprawdopodobnych zjawiskach. Czasem wyglądają zupełnie absurdalnie, a okazują się faktami. Na świecie jest wiele nieodkrytych tajemnic.

marcin
marcin
5 lat temu

Ale się uśmiałam z tego artykułu, aż trudno uwierzyć w to że takie rzeczy się zdarzają na świecie.. Niech zbadają tego gościa bo musi być jakieś realne wyjaśnienie takiej sytuacji