Koniec małżeństwa znanego skoczka

Wiadomości

Piotr Żyła zostawił rodzinę dla innej kobiety.

Od kilku dni wrzy w Internecie, a to wszystko za sprawą posta umieszczonego przez Justynę Żyłę na portalu społecznościowym.

Jak mogliśmy zauważyć w związku polskiego skoczka nie dzieje się najlepiej. Jak informuje jego żona, Piotrek znalazł sobie kochankę i zostawił ją z dziećmi.

Przypomnijmy że młodzi wzięli ślub bardzo szybko, mieli zaledwie po 19 lat. Piotrek i Justyna znali się od podstawówki, w liceum postanowili być razem, czasem małżeństwo w młodym wieku to błąd.

Jak mogliśmy zauważyć Piotra Żyłę z lotniska po powrocie z Igrzysk Olimpijskich nie odbierała żona, tylko inna kobieta. Małżonka nie towarzyszyła mu również podczas pobytu w Pjongjangu.

Kobieta zamieściła bardzo emocjonujący wpis na Instagramie lecz bardzo szybko go usunęła, prosząc jednocześnie o nie ingerowanie w sprawy z jej mężem oraz uszanowanie intymności. Sprawa ta z pewnością nie należy do przyjemnych zarówno dla Justyny jak i dla Piotra.

Małżonkowie mają dwójkę małych dzieci. Z komentarza Justyny mogliśmy się dowiedzieć że w ich małżeństwie nie układa się już od dawna. Piotrek miał stać się zupełnie inny i próbować psychicznie zniszczyć żonę. Justyna potwierdziła że próbowała wspierać męża i nie ograniczać mu drogi do kariery a także znosić jego wybryki, jednak po tym jak Piotrek zakomunikował jej że ma kochankę, coś w niej pękło.

Piotr Żyła nie mieszka już z rodziną, a z igrzysk olimpijskich odebrała go nieznajoma kobieta – w Internecie zawrzało. Sprawę skomentowała również żona Piotra. Justyna przyznała że mąż zostawił ją i dzieci dla innej kobiety.

Kobieta usunęła wpis mówiący o tym, że przed wigilia Piotrek zakomunikował jej, że odchodzi do innej kobiety ponieważ nie potrafi żyć w rodzinie. Przyznajmy taki prezent na święta należy chyba do najpodlejszych. Nie spodziewaliśmy się tego po naszym reprezentancie.

Żona Piotra nie chce już ukrywać że w ich małżeństwie dzieje się źle, ale postanowiła że, ze względu na dzieci nie będzie już komentować sprawy. Prosi o uszanowanie jej prywatności. Na prośbę rodziny usunęła emocjonujący wpis z Instagrama i zastąpiła go innym, który również podkreśla fakt rozpadu małżeństwa Żyłów.

Piotr Żyła nie odniósł się jeszcze ani do wypowiedzi żony ani do zaistniałej sytuacji.

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments