Współprca

Współpraca w kredytach z brokerami i portalami

Dołącz do sieci agentów orz affilantów w całym kraju!

Kliknij i zacznij zarabiać

Firma Kredytum.pl to lider na rynku pośrednictwa kredytowego w naszym kraju. Usługi naszych partnerów biznesowych świadczymy w oparciu o rozbudowane kanały dystrybucji, przy użyciu autorskich i innowacyjnych narzędzi, stworzonych przez nasz zespół. Właśnie z tego powodu w szybkim czasie stworzyliśmy największą sieć agentów współpracujących na rynku. W tej chwili ich liczba zbliża się do 13 tys. i to nie jest koniec. Chcemy się rozwijać , dlatego kierujemy do Ciebie specjalną ofertę współpracy, za sprawą której będziesz mógł zostać agentem kredytowym i pracować na własnych warunkach.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz przekonać innych do własnej racji jest to praca dla Ciebie. Szukamy osób, które będą sprzedawały usługi finansowe, oferowane przez naszych partnerów, wykorzystując do tego swoje własne doświadczenia oraz pomysły.  Aby robić to z powodzeniem, nie musisz być specjalistą  z branży finansowej. Wystarczy, że jesteś pomysłowy i potrafisz wykorzystać swoją sytuację do sprzedaży naszych kredytów i pożyczek. Jeśli pracujesz w perfumerii i twoi klienci często stwierdzają, że nie stać ich na twoje produkty, możesz w takiej sytuacji zaoferować im szybka pożyczkę na zakup perfum!  Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nasze produkty sprzedawał w trakcie zwykłych czynności dnia codziennego. Jak dotrzesz do osób, które staną się Twoimi klientami – zależy tylko od Ciebie. My zajmiemy się pomocą w przygotowaniu wszelkich formalności oraz wypłacimy Ci prowizję za każdą udaną transakcję.

Dołącz do naszego zespołu i zostań naszym agentem, a my pokierujemy Twoimi działaniami w taki sposób, abyś szybko stanął na własnych nogach.  Nie narzucamy Tobie naszych rozwiązań – stawiamy na Twoją kreatywność – pewnie dlatego praca dla nas jest tak atrakcyjna. Szczególnie dla osób, które szukają dodatkowego zysku.  Swoim agentom oferujemy szerokie wsparcie, które przybliżamy w zakładce AKTUALNOŚCI

 

Zostań partnerem biznesowym Kredytum.pl

Jeśli prowadzisz własną firmę i szukasz nowych możliwości promocji zapoznaj się z naszą ofertą. Poszukujemy partnerów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, ale również handlowej czy reklamowej. Jesteśmy w stanie pomoc każdemu, kto szuka nowych rynków zbytu dla swoich towarów i usług. Nie zamykamy się na jakiekolwiek propozycję – pomożemy Tobie również w przypadku, kiedy prowadzisz swój własny sklep.

Jak tego dokonamy? To bardzo proste! Wykorzystamy nasze kanały dystrybucji, aby rozpowszechnić twoją ofertę usług lub towarów. Dysponujemy w tej chwili trzema prężnie działającymi kanałami dystrybucji : największą siecią agentów współpracujących w kraju, których liczba stale rośnie, a w tej chwili wynosi blisko 13 tys. Pomyśl jakie możliwości stworzymy, jeśli każdy z tych agentów do podpisanych umów ze swoimi klientami, dorzuci twoją ulotkę. Zyskasz w ten sposób ogólnopolski zasięg. Posiadamy również prężnie działające call center, za pośrednictwem którego codziennie trafiamy do tysięcy ludzi, a nasi konsultanci oferują usługi naszych partnerów. Nie ograniczamy się do branży pożyczkowej – równie dobrze nasz agent może zaproponować  klientowi wizytę w Twoim salonie usług komórkowych Play, a nawet dobranie przez naszego agenta odpowiedniego planu taryfowego i przesłanie Tobie gotowych dokumentów do podpisania umowy. Wszystko zależy od tego, na jakich zasadach zawrzemy umowę współpracy. Zaoferować możemy również nasze strony internetowe, których liczba to blisko 2 tys. Ten kanał dystrybucji kierujemy szczególnie dla firm branży reklamowej. Możemy umieszczać twoją reklamę na tych witrynach lub dodawać na nich zakładki dotyczące twojej firmy. Jest to tylko kwestią umowy między nami.

Swoje usługi opieramy na autorskich narzędziach i doświadczeniu jakie zdobyliśmy w branży finansowej. Dążymy do ciągłego rozwoju naszych kanałów dystrybucyjnym, jak również do tworzenia nowych, które zapewnią nam jeszcze większy zasięg. W przyszłości nasza firma planuje wejść na rynki zagra