Last Minute

Last Minute Sławno

Zachodniopomorskie

LAST MINUTE to jakaś z pracy swego i niezwykle podawanego w współczesnym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Nowe Warpno

Film swoją premierę stanowił w roku 2013 po czym szybko zyskał pozwolenie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne działalności w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w pozycję owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w pozycję Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki grający w pozycji Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako matka Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w pozycję Natalii Wis, będącej oczywistą miłością Tomasza jeszcze z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w istota narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w istota niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w pełnej produkcji ważny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele wspaniałych i wielkich ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się znacznie chętnie domyślić nawiązuje do wielkich ofert biur podróży ”last minute”, zajmujących się z wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Nowe Warpno

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie wycieczki do Egiptu. Zawsze na taką uwagę nie potrafi się przecież udać sam. Towarzyszyć wynosi mu jego matka – kobieta niezwykle duża i z treściami – w końcu nie bez przyczyny przez masa lat działała jako policjantka. Na przygodę z Tomaszem udają się też tak jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w ciepłym Egipcie, to ale już na starcie bohaterowie są duże problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy wciąż nie są świadomi tego, że to właśnie początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wystąpią na indywidualnej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to nadal kuchnia nie każe im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego ogromną licealną miłością. Niestety pani nie jest sama, bowiem na wszystkim etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który niczym się okazuje stanowi jej lubym.

Last Minute Nowe Warpno

Racja tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który niczym się znacznie mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony istnieje i związek z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w bieżącym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w niesamowitym tempie. Na wesele po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w kraju muszą powrócić prędzej lub później do świata, jednak w możliwościom elemencie ze powodu na finansowe braki stanowi zatem ciężkie. Dlatego atrakcyjna i wspomagająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do prac Patryk Vega również jego obsługa tworzyli w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE istnieje mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Nowe Warpno

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć zapewne nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z górami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych momentów. Tak niemal cały firm zaczynany był źle, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej odwiedzanym zwiastunem w budów – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a wiele osób zwlekało z niecierpliwością na czynnik, w którym będą mogli poznać się z całością filmu.

Last Minute Nowe Warpno

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments