Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Resko

Zachodniopomorskie

Biel to jedyny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, daje on doświadczenie sterylności, tak przecież pożądanej w obecnym polu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Sianów

Jednak nie mniej atrakcyjną ideą jest budowanie bieli z różnymi kolorami, i tymi o wielkim nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli postanowimy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Doskonale sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy i owe w niskich kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na znaczne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które dodatkowo ją ożywią.

Promocje na OBI Sianów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić uwagę na to, aby każde meble łazienkowe oraz urządzenia sanitarne ubiegły w współczesnym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeśli jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą propozycją i jednocześnie bardzo popularną są płytki z wzorami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie prezentuje się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Sianów

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze rodzą się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odkłada się z białego koloru i daleko rozświetla pomieszczenie. Istnieje toż niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub małych pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się jeszcze duże lustro nad umywalką, które dodatkowo rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwoli na konkretną pomysłowość w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe daleko jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą jednocześnie odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien liczyć na obserwacji to, że meble łazienkowe oraz smaki mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Sianów

0 0 votes
Jak oceniasz