siłownia

Siłownia Drawno

Zachodniopomorskie

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa z tych, którzy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energii, poprawia libido. Każdy mężczyzna powinien walczyć o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na wielkim stopniu. Niezależnie bowiem z innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że natomiast nie musimy już zabiegać o przetrwanie czy bić się o samice jak nasi przodkowie- testosteron dużo jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza gdy uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek niewielkiej ilości plemników w nasieniu mężczyzn o ponad połowę!

Siłownia Lipiany

Prostą tego uwagą jest niewielki testosteron, z serii przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni rzeką, iż to koniec wzrastającego odsetku klientów z nadwagą (im więcej tłuszczu, tym zwykle niższy testosteron), inni wierzą, iż to przez estrogeny, których sprzedajemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z tymi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza polskiej gospodarki hormonalnej, jak przewlekłe napięcie. Jeżeli jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Odda się spośród obecnym walczyć. Ten produkt podpowie Ciż nie tylko, jak się wyluzować, jednak a jako pozostałymi formami dać sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To tylko ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Wykonując na krótką metę- mobilizuje nas do wykonania, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w świętej w grup przypadków martwimy się rzeczami, jakie nie stanowią zagrożenia bycia, więc mechanizm z dawnych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tymże bardziej że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to tak odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w końcach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), odkładanie się tłuszczu, czy problemy ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najszkodliwsze dla klientów- konkuruje z własnym testosteronem. Dlatego powinieneś się imać jakichś sposobów (no, może poza heroiną…), aby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście lekarstw na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy umysł i dobry sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że posiadasz kogoś, kto ten masaż będzie potrzebować Ci służyć 😉 Po piąte- związek z dodatkowym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Jeszcze lepiej działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla kobiet, znerwicowanych bab)… i ciągle jedna, bardzo interesująca informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w geście triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś niezależny siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest szalenie istotne, dlatego zawsze stawiam nań określoną uwagę. Pozwól je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Lipiany

Walcz z nadmiarem estrogenów

Oczywiście jak osoby wytwarzają małe liczbie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż stanowią go właśnie samcy, no i my wytwarzamy pewne części estrogenu, choć stosowany jest specjalnie z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, aby nie zdominował naszego testosteronu. Najistotniejszym składnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To najbardziej tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z serii powoduje przekładanie się tłuszczu… i przymierze się zamyka. A następnie się dziwisz, że tyle panów ma istotne piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak znaczące jest myślenie o wytrzymałość i kiedy dużo lenistwo obejmuje ich męskość, na pewno zabrali się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Ta w butelkach zawiera pochodzące z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj i mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i mniej piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, jakie w niższym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to już duża część tych niekorzystnych związków)

Siłownia Lipiany

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie widzisz to wcześnie, rodząc się z tak zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego dostateczną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego cesze. Można wtedy dostać na mnóstwo rodzajów. Przede każdym- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania pokazują, że tak śpi nam się w lekko chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest mocno tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na przynajmniej godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz mózg, gdyż sprawiają wrażenie, iż jest dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (znanej jako hormon snu). I warto sprawdzić, albo nie śpimy na targ miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak warto dmuchać na zimne), nie rządzić się przed snem grami czy filmami i nie jeść posiłków na 3 godziny przed snem. Natomiast to mit, że przytyjesz, ale jeżeli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Chodzą do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj sam spośród nich przez dwa tygodnie, potem przez taki sam czas inny, i właśnie w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj też o to, aby mieć ogromny stopień witaminy D (na stan jesienno-zimowy zapisuje się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, gdyż więc tak się wchłania), cynku i selenu. I gdyby to dla Ciebie jeszcze za kilka- możesz sprawdzić DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które odpowiadają, iż nie wykazują szczególnie mocnego działania, lecz są i takie, które próbują ich skuteczność. Moja wypowiedź jest taka, że każdy organizm jest nieznany i warto badać na sobie, jeżeli zapewne są to czyste sposoby. To ponieważ nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Skoro nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Lipiany

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze znaczenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam znacznie niższa temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i tak pogarsza jakość nasienia. Jeżeli idziesz na saunę- nie sprawiaj tego przeważnie niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się również nie brać długich, gorących kąpieli. Nie zostawiaj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. I wcale śpij nago. Twoje „wory” będą zadowolone.

Siłownia Lipiany

Bądź niezależny

Choruję na zasady dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji założenia są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni przekaż ją polecają. Cóż, tu również musisz zwrócić się na siebie i dokonać eksperyment- sprawdź, jak podziała na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, stanowić obecne będzie, że warto. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli prędko nie istniał na siłowni zaś nie znasz poprawnej techniki- nie dodawaj się od razu na nie oczywiście jak ciężkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że często ćwiczenia dużych grup mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, dają duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie mieszkaj dlatego na tyłku, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I podejmuj. Mam okazję, iż nie olejesz podanej w niniejszym tekście wiedzy oraz zrobisz kroki, by być się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Lipiany

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Jak oceniasz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments